مبلمان کریستوفرگای

برند مبلمان کریستوفرگای یک چشم انداز منحصر به فرد با  ظرافت چشم نواز در تمام متریال های تولید مبلمان دارد که کریستوفر را به سمت تعریف مجدد زیبایی شناسی و طراحی سوق داده است که نتیجه حضور این کمپانی در خط مقدم بازار مبلمان لوکس جهان می باشد.

طی ۲۰ سال گذشته، کریستوفر گای هریسون در بسیاری از پروژه های هیجان انگیز در سراسر جهان خلق و خوی مدرن و با ارزش های کلاسیک را ایجاد کرده است، بازآفرینی پروژه های صورت گرفته همگی ویترینی ایده آل بر زیبایی کریستوفر گای است که فراتر از زمان حرکت می کنند.

کریستوفرگای با الهام از پیچیدگی ها، ظرافت و زیبایی ارت دکو هنر (دهه ۱۹۲۰ و ۱۹۳۰) در واقع تلفیقی از مدرنیته و کلاسیک را در طراحی داخلی ارئه می کند. دیدگاه انتقادی  او به صنعت لوکس و دنیای اطراف سبب شده  از هر آنچه قابل تحسین است الهام بگیرد، و به عنصر طراحی تبدیل  کند و این پایه و اساس CG است . در واقع این به بخش جدایی ناپذیر هر محصول و DNA آن تبدیل شده است به طوری که از هر جای جهان به راحتی قابل شناسایی است.

مبلمان کریستوفر در سال ۱۳۹۰ با ایده تولید محصولات کریستوفرگای توسط آقای محمد گروسی شروع به فعالیت نموده  تا با طراحی و تولید کالای ساخت ایران همسو با هنر زیبایی شناسی، کیفیت و انحصار محصولات کریستوفرگای تلاش در خلق ساختاری متفاوت در منطقه  داشته باشد، به همین منظور  با شناسایی و تحلیل هوشمندانه و ایجاد گزینه های مختلف در انتخاب چوب و پارچه های با کیفیت، طراحی هوشمندانه و زیبا جایگاهی ارزشمند در ذهن مخاطب ایرانی نماید و سعی در پیشبرد کیفیت صنعت مبلمان کشور نموده اند.