شرکت چالوس بار

شركت حمل و نقل جاده اي چالوس بار با سابقه اي بیش از بیست سال و برخوردار از اعتبار و خوشنامي نزد مشتريان خود ، با اتكا به خداوند و توانايي حرفه اي و تخصص همكاران و توانگري مدیریتی و  مالي  به عرضه انواع خدمات حمل و نقل و امور وابسته در سراسر كشور مي پردازد . بهبود مداوم توانگري (پشتوانه مالي - تخصصي - حرفه اي) و ماندگاري (حضور هميشگي در صنعت حمل و نقل داخلی كشور) شركت هدف راهبردي ماست . و متعهد در راه تحقق اين هدف ها كه مشتري مداري و تلاش براي خدمت رساني به صاحبان كالا و مصرف كنندگان می باشد.

اهداف مشترك ، منافع مشترك و وفاداري اين اعضا به شركت چالوس بار تضمين كننده توانگري و حضور مداوم هست . تجار و بازرگانان كوچك و بزرگ در سراسر كشور از خدمات حرفه اي و صادقانه اعضاي شركت چالوس بار بهره مي گيرند و حضور تعداد كثيري از مشتريان كه طي سال هاي طولاني به آنان خدمت كرده ايم گواه اين ادعاست. بازار بالقوه حمل و نقل جاده اي كشور بسيار گسترده است و در تبديل آن به الفعل تنها خلاقيت ، نوآوري و ابداع با رعايت الگوي مشتري مداري كار ساز خواهد بود. رقابت غير حرفه اي تنها منافع كوتاه مدت را تامين مي كند ، اما شركت چالوس بار كه به حضور قدرتمند و دراز مدت در صنعت حمل و نقل كشور مي انديشد ، بر رقابت سالم ، حرفه اي و مبتني بر اخلاق كسب و كار و جلب رضايت و حقوق مشتريان تكيه دارد.

نزديك به 20 سال در اين حرفه با خوش نامي و اعتبار مانده ايم و اميدواريم با پايبندي به اصول بنگاه داري اقتصادي ، در چارچوب قوانين و مقررات ، مصممانه در عرصه اقتصاد كشور فعالانه بمانيم و در توسعه اقتصاد نقشي درخور ايفا نماييم. پشتوانه ما توانمندي در بازاريابي ، ظرفيت بالاي تخصصي همكاران در ارائه خدمات فني حمل و نقل انتخاب روش هاي علمي در مديريت منابع و تداوم وفاداري مجموعه مشتريان به شركت چالوس بار است. دقت ، سرعت و صداقت در كار روش ما و كسب رضايت مشتريان هدف ماست.

http://chaloosbar.com